
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Tape & Reel (TR)Bag |
| Part Status: | Active |
| Frequency - Center: | 1.22GHz |
| Bandwidth: | 28MHz |
| Insertion Loss: | 3.4dB |
| Ratings: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 8-SMD, No Lead |
| Height (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Size / Dimension: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SF2017E is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FILTER SAW 433.92MHZ 8SMD
FILTER, SAW, 895 MHZ, 10SMD
FILTER, SAW, 1575.42 MHZ, 5SMD
CAP CER 0603 3.6NF 16V ULTRA STA
CAP CER 3300PF 630V X7R 1825
CAP CER 0.4PF 100V C0G/NP0 0603
FILTER, SAW, 1220 MHZ, 6SMD