
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | B8828 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Frequency - Center: | 1.58247GHz |
| Bandwidth: | 2MHz, 4.092MHz, 8.34MHz |
| Insertion Loss: | 1.3dB |
| Ratings: | - |
| Applications: | GPS |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 5-SMD, No Lead |
| Height (Max): | 0.018" (0.46mm) |
| Size / Dimension: | 0.043" L x 0.035" W (1.09mm x 0.89mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 5000 | ||
| 10000 | ||
| 25000 |
Current price of B39162B8828P810 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FILTER SAW 1.575GHZ 5SMD
FILTER, SAW, 72.54 MHZ, 10SMD
FILTER NOTCH, SAW, 869 MHZ, 8SMD
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
FILTER SAW 1.58247GHZ 5SMD
DC DC CONVERTER 72V 100W
CONN BNC JACK STR 50 OHM CRIMP