
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Frequency - Center: | 1.57542GHz |
| Bandwidth: | 46MHz |
| Insertion Loss: | 1.2dB |
| Ratings: | - |
| Applications: | GPS |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 5-SMD, No Lead |
| Height (Max): | 0.021" (0.55mm) |
| Size / Dimension: | 0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SFLSR-1BJ-46A1C-1575.42M is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FILTER, SAW, 72.54 MHZ, 10SMD
FILTER NOTCH, SAW, 869 MHZ, 8SMD
FILTER SAW 881.5MHZ 5SMD
COOLX POWER SUPPLY
COOLX POWER SUPPLY
XTAL OSC XO 156.2500MHZ HCSL
FILTER SAW 1.575GHZ 5SMD