
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 99XX |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Type: | Round Spacer |
| Threaded/Unthreaded: | Unthreaded |
| Gender: | Female, Female |
| Screw, Thread Size: | #4 |
| Diameter - Inside: | 0.125" (3.18mm) 1/8" |
| Diameter - Outside: | 0.188" (4.78mm) 3/16" |
| Between Board Height: | 0.512" (13.00mm) |
| Length - Overall: | 0.512" (13.00mm) |
| Features: | - |
| Material: | Nylon |
| Plating: | - |
| Color: | Natural |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 9908-13MM is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
ROUND SPACER #4 PVC 10MM
ROUND SPACER #4 PVC 9.02MM
ROUND SPACER NYLON 21.34MM
RES SMD 2.4K OHM 3/4W 1206 WIDE
RES 0.033 OHM 5% 3/4W 2010
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
ROUND SPACER #4 NYLON 13MM