
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 900 |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Type: | Round Spacer |
| Threaded/Unthreaded: | Unthreaded |
| Gender: | Female, Female |
| Screw, Thread Size: | - |
| Diameter - Inside: | 0.091" (2.31mm) |
| Diameter - Outside: | 0.125" (3.18mm) 1/8" |
| Between Board Height: | 0.330" (8.38mm) |
| Length - Overall: | 0.330" (8.38mm) |
| Features: | - |
| Material: | Nylon |
| Plating: | - |
| Color: | Natural |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 937-330 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
ROUND SPACER NYLON 4MM
1/2_ROUND_MALE_FEMALE_STANDOFFS
HEX STANDOFF M3X0.5 BRASS 30MM
RES 511 OHM 1% 1.4W 0603
RES 407K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
DIODE ZENER 6.2V 5W SMBG
ROUND SPACER NYLON 8.38MM