
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | DISS-O-PADs® |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Type: | Spacer |
| Shape: | Rectangular |
| Usage: | General Purpose - Axial, Radial |
| Material: | - |
| Color: | Natural |
| Features: | Wash Away |
| Length: | 0.390" (9.91mm) |
| Width: | 0.145" (3.68mm) |
| Height: | 0.039" (1.00mm) |
| Diameter - Outside: | - |
| Diameter - Inside: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of TO-205-040 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
SPACER RECT GEN PURP 0.100"
SPACER TUBULAR GEN PURP 0.070"
MOUNT CIRCULAR TO18 0.180"
TVS SMA 75V 400W BI
CONN SOCKET SIP 9POS TIN
CONDUCTOR PUNCH
SPACER RECT GEN PURP 0.039"