
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | DISS-O-PADs® |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Type: | Spacer |
| Shape: | Circular |
| Usage: | General Purpose |
| Material: | - |
| Color: | Natural |
| Features: | Wash Away |
| Length: | 0.039" (1.00mm) |
| Width: | - |
| Height: | 0.039" (1.00mm) |
| Diameter - Outside: | 0.156" (3.96mm) 5/32" |
| Diameter - Inside: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of TO-29-040 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 3900PF 25V X7R 0603
CAP CER 120PF 630V C0G/NP0 1206
OC-AT-S-FA-070F102F-001-0254
SPACER CIRCULAR GEN PURP 0.039"