62MP3500
Description
HOLE PLUG, SNAP IN, 3.500 IN HOL
DataSheet
62MP3500 PDF
Type:Body Plug
Color:Black
Material:Nylon
Hole Diameter:3.500" (88.90mm)
Flange Diameter:3.660" (92.96mm)
Panel Thickness:0.250" (6.35mm) 1/4"