62MP0875W
Description
HOLE PLUG, SNAP IN , .875 IN HOL
DataSheet
62MP0875W PDF
Part Status:Active
Type:Body Plug
Color:White
Material:Nylon
Hole Diameter:0.875" (22.23mm) 7/8"
Flange Diameter:1.016" (25.81mm)
Panel Thickness:0.125" (3.18mm) 1/8"