OEJL-75-4-7
Description
KNOB KNURLED 0.236" METAL
DataSheet
OEJL-75-4-7 PDF
Type:Knurled, Diamond
Shaft Size:0.236" (6.00mm)
Diameter:0.750" (19.05mm)
Height:0.625" (15.88mm)