6336.10-32-M6-20-KU
Manufacturer
J.W. Winco
VIGOR # :
Description
PLASTIC STAR KNOB, THREADED STUD
Catalog
Knobs
DataSheet
6336.10-32-M6-20-KU PDF
Type Description
Series:*
Package:Box
Part Status:Active
Style:Clamping
Type:Fluted
Shaft Size:M6
Diameter:1.260" (32.00mm)
Height:0.790" (20.07mm)