OEDNI-75-1-5
Manufacturer
Kilo International
VIGOR # :
Description
KNOB KNURLED 0.250" METAL
Catalog
Knobs
DataSheet
OEDNI-75-1-5 PDF
Type Description
Series:OED
Package:Bulk
Part Status:Active
Style:Cylindrical
Type:Knurled, Diamond
Shaft Size:0.250" (6.35mm)
Diameter:0.750" (19.05mm)
Height:0.625" (15.88mm)