6336.10-32-M6-30-KU
Description
PLASTIC STAR KNOB, THREADED STUD
DataSheet
6336.10-32-M6-30-KU PDF
Type Description
Series:*
Type:Fluted
Shaft Size:M6
Diameter:1.260" (32.00mm)
Height:0.790" (20.07mm)