OEJL-75-4-6
Description
KNOB KNURLED 0.125" METAL
DataSheet
OEJL-75-4-6 PDF
Type:Knurled, Diamond
Shaft Size:0.125" (3.18mm)
Diameter:0.750" (19.05mm)
Height:0.625" (15.88mm)