5337.2-1.26-1/4X20-D
Manufacturer
J.W. Winco
VIGOR # :
Description
FIVE-LOBED KNOB, PLASTIC
Catalog
Knobs
DataSheet
5337.2-1.26-1/4X20-D PDF
Type Description
Series:EN 5337.2
Package:Box
Part Status:Active
Style:Clamping
Type:5 Arm
Shaft Size:1/4"-20
Diameter:1.260" (32.00mm)
Height:0.910" (23.11mm)