5N16F48S
Manufacturer
J.W. Winco
VIGOR # :
Description
S.S. FLAT KNURLED THUMB SCREW
Catalog
Knobs
DataSheet
5N16F48S PDF
Type Description
Series:*
Package:Box
Part Status:Active
Style:Cylindrical
Type:Knurled, Straight
Shaft Size:M5
Diameter:0.790" (20.07mm)
Height:0.160" (4.06mm)