OEDNI-75-3-5
Description
KNOB KNURLED 0.250" METAL
DataSheet
OEDNI-75-3-5 PDF
Type:Knurled, Diamond
Shaft Size:0.250" (6.35mm)
Diameter:0.750" (19.05mm)
Height:0.625" (15.88mm)