6336-NI-32-M6-E
Manufacturer
J.W. Winco
VIGOR # :
Description
STAINLESS STEEL STAR KNOB M6
Catalog
Knobs
DataSheet
6336-NI-32-M6-E PDF
Type Description
Series:*
Package:Box
Part Status:Active
Style:Clamping
Type:Fluted
Shaft Size:M6
Diameter:1.260" (32.00mm)
Height:0.790" (20.07mm)