531-0.98-10X32-0.75
Manufacturer
J.W. Winco
VIGOR # :
Description
WING SCREWS, PLASTIC
Catalog
Knobs
DataSheet
531-0.98-10X32-0.75 PDF
Type Description
Series:EN 531
Package:Box
Part Status:Active
Style:Bar/T
Type:2 Arm
Shaft Size:#10-32
Diameter:0.980" (24.89mm)
Height:0.510" (12.95mm)