MSC020-20
Manufacturer
Maudlin Products
VIGOR # :
Description
SLOTTED SHIM,4X4 INX0.020IN,PK20
Catalog
Miscellaneous
DataSheet
MSC020-20 PDF
Type Description
Series:MSC
Package:Box
Part Status:Active
Type:Slotted Shims
Color:Silver
Size / Dimension:4.00" L x 4.00" W x 0.020" H (76.2mm x 76.2mm x 0.51mm)