ZY180L480
Manufacturer
Wickmann / Littelfuse
VIGOR # :
Description
X SERIES KEY PLUG W/WIRE 480MM
Catalog
Miscellaneous
DataSheet
ZY180L480 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:-
Color:-
Size / Dimension:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
8N50A11/E
8N50A11/E
HEAVY DUTY ADJUSTABLE LEVER
QUICK RELEASE PIN, PLASTIC
715-3-1/4-20-KB
715-3-1/4-20-KB
ALUMINUM PRESS-FIT THRUST PIN
RT0603FRE0714R3L
RT0603FRE0714R3L
RES SMD 14.3 OHM 1% 1/10W 0603
MJD47TF-FS
MJD47TF-FS
POWER BIPOLAR TRANSISTOR
AU2PM-M3/86A
AU2PM-M3/86A
DIODE AVALANCHE 1KV 1.3A TO277
ZY180L480
ZY180L480
X SERIES KEY PLUG W/WIRE 480MM