12N80A05K
Description
ADJ LEVER ZINC DIE-CAST, STEEL
DataSheet
12N80A05K PDF
Type:Adjustable Lever
Color:Black
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
8N80F35K
8N80F35K
ADJ LEVER PLASTIC, STEEL M8
T-HANDLE BALL LOCK PIN
817.2-8-8-M16X1.5-CK-NI
817.2-8-8-M16X1.5-CK-NI
STAINLESS STEEL INDEXING PLUNGER
RN73H2ATTD2801B05
RN73H2ATTD2801B05
RES 2.8K OHM 0.1% 1/8W 0805
1808Y2500680KFT
1808Y2500680KFT
CAP CER 68PF 250V C0G/NP0 1808
G18KP
G18KP
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 28V