6T50F35K
Manufacturer
J.W. Winco
VIGOR # :
Description
ADJ LEVER PLASTIC, STEEL 3/8
Catalog
Miscellaneous
DataSheet
6T50F35K PDF
Type Description
Series:*
Package:Box
Part Status:Active
Type:Adjustable Lever
Color:Black
Size / Dimension:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
715-5-7/16-50-SA
715-5-7/16-50-SA
ALUMINUM PRESS-FIT THRUST PIN
617-8-5/8X11-AK-NI
617-8-5/8X11-AK-NI
STAINLESS STEEL INDEXING PLUNGER
HEAVY DUTY BALL LOCK PIN
CGA5L2X8R1H474M160AD
CGA5L2X8R1H474M160AD
CAP CER 0.47UF 50V 1206 EPOXY
6T50F35K
6T50F35K
ADJ LEVER PLASTIC, STEEL 3/8
CABLE FFC 30POS 1.25MM 1.18"