12N50A09K
Description
ADJ LEVER ZINC DIE-CAST, S.S.
DataSheet
12N50A09K PDF
Type:Adjustable Lever
Color:Black
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
16NA15/D
16NA15/D
HEAVY DUTY ADJUSTABLE LEVER
6WZ76/KA
6WZ76/KA
ALUMINUM PRESS-FIT THRUST PIN
12N25L76/E
12N25L76/E
HEAVY DUTY ADJUSTABLE LEVER
GMC31CG222J50NT
GMC31CG222J50NT
CAP CER 2200PF 50V C0G/NP0 1206
FDI038AN06A0
FDI038AN06A0
MOSFET N-CH 60V 17A/80A I2PAK