96MOUNT-70-TILT-SI
Manufacturer
Advantech
VIGOR # :
Description
SIIG TV WALL MOUNT 42" - 70" TIL
Catalog
Miscellaneous
DataSheet
96MOUNT-70-TILT-SI PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:-
Color:-
Size / Dimension:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
GT-3
GT-3
SELF-ADHESIVE SILICONE STRIP, T2
GC-3
GC-3
SELF-ADHESIVE SILICONE PIECES, T
GC-7
GC-7
AT401S
AT401S
TOGGLE HALF BOOT BLACK
CONN SOCKET 20-24AWG GOLD CRIMP
FX-RE-15-30K-90-1100-5
FX-RE-15-30K-90-1100-5
FLEX REACH ARCHITECTURAL 24V FLE
96MOUNT-70-TILT-SI
96MOUNT-70-TILT-SI