BB-DRPM50
Manufacturer
Quatech / B+B SmartWorx
VIGOR # :
Description
MOUNT BRACKET SHORT L STEEL/ZINC
Catalog
Mounting Brackets
DataSheet
BB-DRPM50 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Type:Bracket, Non-Threaded Hole(s)
Shape:Short L
Thread/Screw/Hole Size:-
Material:Steel, Zinc Plated
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
DDH-1
DDH-1
MOUNTING HARDWARE HINGE W/O TAPE
DDH-1-A
DDH-1-A
MOUNTING HARDWARE HINGE W/TAPE
1617
MOUNTING HARDWARE PROD
5102H5-12V
5102H5-12V
LED GREEN 1/4" HOLE 12V PAN MNT
SFBDP0500943MX1
SFBDP0500943MX1
CAP FEEDTHRU 0.094UF 50V AXIAL