011032CD025
Description
BINDER COMBINATION SCREW 10-32 T
Catalog
Screws, Bolts
DataSheet
011032CD025 PDF
Part Status:Active
Type:Machine Screw
Screw Head Type:Binding Head
Drive Type:Combination
Features:-
Thread Size:#10-32
Head Diameter:-
Head Height:-
Length - Below Head:0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall:0.485" (12.32mm)