0.75X2.5FLT6061T6511-36
Description
0.75X2.5FLT6061T6511-36 3/4" X 2
DataSheet
0.75X2.5FLT6061T6511-36 PDF
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:36.000" L x 2.500" W x 0.750" H (914.40mm x 63.50mm x 19.05mm)