0.75X1.0FLT6061T6511-4
Description
0.75X1.0FLT6061T6511-4 3/4" X 1"
DataSheet
0.75X1.0FLT6061T6511-4 PDF
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:4.000" L x 1.000" W x 0.750" H (101.60mm x 25.40mm x 19.05mm)