1.25RD6061T6511-10
Description
1.25RD6061T6511-10 1-1/4" DIAMET
DataSheet
1.25RD6061T6511-10 PDF
Part Status:Active
Type:Aluminum Round Rod
Specifications:1.250" Dia x 10.000" L (31.75mm x 254.00mm)