0.25X1.0FLT304SS-10
Manufacturer
Remington Industries
VIGOR # :
Description
1/4X1 304 STNLSS STL FLT 10"L
Catalog
Structural, Motion Hardware
DataSheet
0.25X1.0FLT304SS-10 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Stainless Flat Bar
Specifications:10.000" L x 1.000" W x 0.250" H (254.00mm x 25.40mm x 6.35mm)