0.75X2.0FLT6061T6511-48
Description
0.75X2.0FLT6061T6511-48 3/4" X 2
DataSheet
0.75X2.0FLT6061T6511-48 PDF
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:48.000" L x 2.000" W x 0.750" H (1219.20mm x 50.80mm x 19.05mm)