1.0X4.0FLT304SS-24
Description
1" X 4" STAINLESS STEEL FLAT BAR
DataSheet
1.0X4.0FLT304SS-24 PDF
Part Status:Active
Type:Stainless Flat Bar
Specifications:24.000" L x 4.000" W x 1.000" H (609.60mm x 101.60mm x 25.40mm)