0.50RD6061T6511-12
Description
0.50RD6061T6511-12 1/2" DIAMETER
DataSheet
0.50RD6061T6511-12 PDF
Part Status:Active
Type:Aluminum Round Rod
Specifications:0.500" Dia x 12.000" L (12.70mm x 304.80mm)