1.25RD304SS-48
Description
1-1/4" DIAMETER, 304 STAINLESS S
DataSheet
1.25RD304SS-48 PDF
Part Status:Active
Type:Stainless Round Rod
Specifications:1.250" Dia x 48.000" L (31.75mm x 1219.20mm)