1.0X3.0FLT6061T6511-48
Description
1.0X3.0FLT6061T6511-48 1" X 3" A
DataSheet
1.0X3.0FLT6061T6511-48 PDF
Part Status:Active
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:48.000" L x 3.000" W x 1.000" H (1219.20mm x 76.20mm x 25.40mm)