0.75X4.0FLT6061T6511-48
Description
0.75X4.0FLT6061T6511-48 3/4" X 4
DataSheet
0.75X4.0FLT6061T6511-48 PDF
Part Status:Active
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:48.000" L x 4.000" W x 0.750" H (1219.20mm x 101.60mm x 19.05mm)