0.375X3.0FLT6061T6511-2
Description
0.375X3.0FLT6061T6511-2 3/8" X 3
DataSheet
0.375X3.0FLT6061T6511-2 PDF
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:2.000" L x 3.000" W x 0.375" H (50.80mm x 76.20mm x 9.53mm)