2.0RD304SS-36
Description
2" DIAMETER, 304 STAINLESS STEEL
DataSheet
2.0RD304SS-36 PDF
Type:Stainless Round Rod
Specifications:2.000" Dia x 36.000" L (50.80mm x 914.40mm)