1.0X8.0FLT6061T6511-10
Description
1" X 8" ALUMINUM FLAT BAR, 6061
DataSheet
1.0X8.0FLT6061T6511-10 PDF
Part Status:Active
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:10.000" L x 8.000" W x 1.000" H (254.00mm x 203.20mm x 25.40mm)