4D35000.1500
Manufacturer
Rose+Krieger
VIGOR # :
Description
F-40X40 40X40MM EXTRUSION 1.5 ME
Catalog
Structural, Motion Hardware
DataSheet
4D35000.1500 PDF
Type Description
Series:Frameworks®
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Extruded Aluminum Profile
Specifications:59.055" L x 1.575" W x 1.575" H (1500.00mm x 40.00mm x 40.00mm)