ROB-12254
Description
TUBING - ALUMINUM
Catalog
Structural, Motion Hardware
DataSheet
ROB-12254 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Aluminum Tube
Specifications:0.625" (15.88mm) Outer Diameter x 10.000" (254.00mm) Length