1.5RD304SS-2
Manufacturer
Remington Industries
VIGOR # :
Description
1-1/2" DIAMETER, 304 STAINLESS S
Catalog
Structural, Motion Hardware
DataSheet
1.5RD304SS-2 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Stainless Round Rod
Specifications:1.500" Dia x 2.000" L (38.10mm x 50.80mm)