0.25X0.50FLT304SS-4
Manufacturer
Remington Industries
VIGOR # :
Description
1/4X1/2 304 STNLSS STL FLT 4"L
Catalog
Structural, Motion Hardware
DataSheet
0.25X0.50FLT304SS-4 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Stainless Flat Bar
Specifications:4.000" L x 0.500" W x 0.250" H (101.60mm x 12.70mm x 6.35mm)