1.0X3.0FLT304SS-48
Description
1" X 3" STAINLESS STEEL FLAT BAR
DataSheet
1.0X3.0FLT304SS-48 PDF
Part Status:Active
Type:Stainless Flat Bar
Specifications:48.000" L x 3.000" W x 1.000" H (1219.20mm x 76.20mm x 25.40mm)