0.50SQR6061T6511-48
Description
0.50SQR6061T6511-48 1/2" X 1/2"
DataSheet
0.50SQR6061T6511-48 PDF
Part Status:Active
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:48.000" L x 0.500" W x 0.500" H (1219.20mm x 12.70mm x 12.70mm)