0.375RD6061T6511-24
Description
0.375RD6061T6511-24 3/8" DIAMETE
DataSheet
0.375RD6061T6511-24 PDF
Type:Aluminum Round Rod
Specifications:0.375" Dia x 24.000" L (9.53mm x 609.60mm)