0.75RD304SS-10
Manufacturer
Remington Industries
VIGOR # :
Description
3/4" DIAMETER, 304 STAINLESS STE
Catalog
Structural, Motion Hardware
DataSheet
0.75RD304SS-10 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Stainless Round Rod
Specifications:0.750" Dia x 10.000" L (19.05mm x 254.00mm)