1.0X2.5FLT6061T6511-2
Description
1.0X2.5FLT6061T6511-2 1" X 2-1/2
DataSheet
1.0X2.5FLT6061T6511-2 PDF
Part Status:Active
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:2.000" L x 2.500" W x 1.000" H (50.80mm x 63.50mm x 25.40mm)