1.0X2.0FLT6061T6511-10
Description
1.0X2.0FLT6061T6511-10 1" X 2" A
DataSheet
1.0X2.0FLT6061T6511-10 PDF
Part Status:Active
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:10.000" L x 2.000" W x 1.000" H (254.00mm x 50.80mm x 25.40mm)